Contact

Rob Honig

Rob Honig

Voor al uw specifieke vragen over:

  • Voortgezet onderwijs
  • Hoger onderwijs
  • Scholing en debatdagen
 honig@debatunie.nl
  +316 14 79 55 17
Sander van der Stok

Sander van der Stok

Voor al uw specifieke vragen over:

  • Middelbaar beroepsonderwijs
  • Dagvoorzitterschap
  • Evenementen
 vanderstok@debatunie.nl
  +316 48 07 42 55
Alexander Schinkel

Alexander Schinkel

Voor al uw specifieke vragen over:

  • Lesmateriaal
  • Workshops
  • Werken voor de DebatUnie
 schinkel@debatunie.nl
  +316 52 77 76 02
TONART-20180306-Facetune-bewerkt-2 WIT.jpg
Bald Tieman.jpg
thomas website.PNG

Jolien Eenkhoorn

Voor al uw specifieke vragen over:

  • Boeken van trainers
  • Planning
  • Werken voor de DebatUnie
 eenkhoorn@debatunie.nl
  +31 71 203 2403

Bald Tieman

Voor al uw specifieke vragen over:

  • Administratie
  • Facturen
 tieman@debatunie.nl
  +31 71 203 2403

Thomas Vos

Voor al uw specifieke vragen over:

  • Marketing
  • Ontwikkeling van projecten
 vos@debatunie.nl
  +31 71 203 2403

De DebatUnie trainers

Of te bereiken via:
+3171 203 24 03      
contact@debatunie.nl

Ons adres
Frambozenweg 25
2321 KA Leiden
Nederland

De DebatUnie (72010290) is een vereniging bestaande uit een sociale onderneming (KvK 66408261) en een ANBI-stichting (KvK 30271646).